sobota, 29 stycznia 2011

Googleartproject.com

Fantastyczna strona dzięki której wirtualnie zajrzeć można do największych muzeów świata. Wykorzystuje technologię street view. Możemy przechadzać się m.in. po galerii Tate, pałacu w Wersalu, muzeum Van Gogha czy nowojorskiej MoMa.
Po muzeach pospacerować można tutaj.

____________________________________

3 komentarze:

  1. Ta stronka jest fantastyczna, nie mogłam się od niej oderwać. Zwiedziłam sobie wirtualnie Muzeum Van Gogha w Amsterdamie, do którego chciałabym się kiedyś wybrać, oj bedę tu zaglądać :))aż mi się buzia śmieje

    OdpowiedzUsuń
  2. I zamieściłaś ją w dniu moich urodzin- co prawda odkryłam ją dopiero teraz, ale to jakby prezent dla mnie. Uwielbiam chodzić po muzeach

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja również często zachodzę sobie do tego wirtualnego świata. Fantastyczna sprawa i cieszę się, że ktoś wpadł na taki pomysł - w każdej chwili możemy przenieść się chociażby "duchem" tam, gdzie mamy ochotę w danej chwili być. Te wirtualne muzealne podróże rzeczywiście potrafią wciągnąć i zaabsorbować :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny i bardzo mile widziany, tak więc śmiało zapraszam do dzielenia się ze mną Waszymi myślami i odczuciami :)